Admin Team


Tento tým bláznů se stará o hladký chod serveru

Rispy_CZ

Majitel

Člověk bez života (No lifer), který se celé dny hraje s Linuxem a tvoří weby 🙂

Gryllen

Spolumajitel

Jabko považuji za své dítě a také mu dopřávám odpovídající pozornost. Primárně se starám o frontend, přijemné fungování a obecně všechny hráče na našem serveru. Zároveň dělám cokoliv co je kde potřeba, takže je velká šance že mě potkáte 😉 Přeji příjemné hraní!

monokl99

Hlavní adminka

Jsem dalším článkem našeho rozmanitého admin týmu. Kdykoliv nabídnu pomocnou ruku či ráda naskočím na možnost rokovat o čemkoliv. Mimo kostičkový svět ráda sleduji seriály, zkoumám nová místa a bojuji za práva ananasu na pizze

LeoWolfCZ

Technik

Vojtinoooo

Support

Ať už potřebujete něco vyřešit, opravit nebo s čímkoliv pomoct, jsem tu vždy pro Vás. Pokud zrovna na serveru nejsem, určitě napište a pokud budu moct, rád si na Vás čas udělám.

Brithalo3

Support

Ahoj mé jméno v tomto fiktivním světě je Britak (jinak Ondy), mám rád čajík o páté a rád vám pomohu se všemi problémy co zvládnu a budu vědět vyřešit. Jinak v čase normálního smrtelníka pracuji, rád čtu knihy a trávím svůj jediný volný čas pohlcen v počítačovém světě her viz Minecraft, csgo a nebo wot.

Jelenice

Support

Jsem suppík, který ti vždy a se vším rád pomůže, i když mám plné ruce práce, páč mám často dobrou náladu. Ale jestli mi ji zkazíš, tak si mě nepřej. A pokud budeš něco potřebovat a nebudu na serveru, tak se mi ozvi na můj dc.

Thisland

Support

Pokud máte nějaký problém nebo otázku, rád Vám pomohu ať už vyřešením nebo odpovězením. Jestliže nejsem zrovna na serveru, budu rád když mi napíšete zprávu na můj discord

_HotBeans_

Support

Jak napovídá přezdívka Hoťák, jsem nejvíce hot člen našeho ochotného A-teamu a vždy připravený Vám pomoct!

It’s a joke ofc

chlapek_z_slcity

Support

Na serveru jsem od toho, abych vám pomáhal a poradil s čímkoliv budete potřebovat! Budu rád když se na mne s čímkoliv obrátíte.